Oslava dne dětí ve školce

Zveřejněno: 1. 6. 2018, zapsal: Olga Křížová, přečteno: 341x

Čtvrteční dopoledne jsme měli hodně nabité, čekala nás totiž celodenní oslava dne dětí.

Ta začala hned po svačině, kdy na nás čekala Milena Jelínková – Divadélko NÁNA, která za námi přijela s Ovčí pohádkou.

Budeme se sice opakovat, ale opět naprosto dokonalé představení, doplněné o překrásné - autorkou vlastnoručně vyrobené loutky a milé písničky.

Po skončení divadla jsme pokračovali stezkou za pokladem. Cestou jsme hledali barevné fáborky, které nás vždycky dovedly k jednotlivým stanovištím, kde bylo zapotřebí splnit různé úkoly, jako například skok v pytlích, hod na cíl, prolézání pavučinou, chůze po kládě, běh, atd… A na závěr to nejdůležitější - najít poklad, což se nám všem povedlo a spokojení a plní dojmů jsme se z výpravy vraceli zpět do školky.

Fotografie z divadelního představení ke stažení zde.