MŠ-Jak to bylo u Berušek

Zveřejněno: 19. 12. 2018, zapsal: Květuše Hrnčířová, přečteno: 313x

 

MŠ-Jak to bylo u Berušek

V prosinci se toho událo opravdu hodně – cvičení, zpívání, modelování. Vydali jsme se za čerty do pekla, vytvořili si čertovské řetězy do třídy. A když nás navštívil opravdový čert, tak jsme se vůbec nebáli.Do školky přijelo divadlo s Čertovskou pohádkou. Děti musím pochválit, chovaly se vzorně. Navštívili jsme malé děti a předškoláky v jejich třídách. A pak konečně byla vánoční nadílka. To bylo těšení, zvědavost a pak velká radost z dárků. V adventním čase si povídáme, rozkrajujeme jablíčka plníme úkoly z adventního kalendáře a užíváme si vánoční vyrábění. Děti ochutnaly cukroví od Černých, perníčky od Zdvořáků, Janikovičů, Králů. Velké poděkování patří rodičům H. Teslíka, kteří pro děti nakoupili dárky. Zabalili je a namalovali na ně krásné značky( dárky budou předány na besídce). Poděkování patří rodině Kešnerů za sponzorský dar. A také paní ředitelce za finance na dárky. Poděkování patří všem, kteří se o nás a školku starají: Marcelce, Ivance, Vladce, Milušce, Pavlínce a asistentce Ivance.

Přejeme všem krásné svátky a po Novém roce, ať jsme tu ve zdraví všichni zpátky!