MŠ-Prosinec motýlci

Zveřejněno: 21. 12. 2018, zapsal: Květuše Hrnčířová, přečteno: 387x

MŠ-Prosinec motýlci

Co nám přinesl prosinec ? Účastnili jsme se lampiónového průvodu, který jsme si náramně užili a s písničkou jsme zamkli les. Děti si zamilovaly modelínu a pískovničku. Vyráběli jsme čertíky, řetězy, andílky a naučili jsme se čertí taneček. Do školičky také zavítal Mikuláš a Čert, a protože mu děti odrecitovaly krásnou básničku, dostaly sladkou odměnu.

Divadlo " Dráček " nám přivezlo pohádku " O rozpustilých čertech ".

Počasí nám nadělilo sníh, a tak jsme mohli stavět sněhuláky a lepit sněhové koule.

Ve třídě jsme si vytvořili vánoční pohodu. Děti zdobily stromečky, vyráběly dárečky pro maminku a tatínka, nacvičovaly vánoční besídku, zpívaly koledy, ochutnávaly cukroví. Byl to krásný předvánoční čas.

Už se těšíme na rok 2019.

 

odkaz na galerie ke stažení : MŠ-konec roku 2018 u motýlků