MŠ Novinky od Berušek

Zveřejněno: 3. 4. 2019, zapsal: Květuše Hrnčířová, přečteno: 216x

 

Berušky vyrobily paní Zimu.
Děti se učily poznávat ptáčky na zahradě a v lese. Zařazovali jsme aktivity pro prohlubování kamarádských vztahů. Děti měly plné ruce práce s vyráběním paní Zimy. Děti obkreslovaly, stříhaly, lepily svoje ruce na šaty a na vlasy paní Zimy .Myslíme, že se nám velice povedla. Děkujeme mamince Valentýnky Uhlíkové za nesení Zimy, tatínkovi Honzíka Brucháče za vhození paní Zimy do rybníka. A když přišlo to jaro, podnikly děti závod v přírodě. Děkujeme babičce Honzíka Teslíka za papíry na kreslení. Babičce Verunky Lukešové za ušité kočičky pro děti. A v poslední řadě děkujeme babičce Daníka Zdvořáka za vajíčka s čepičkami.

 

Více foto na fotogalerie ke stažení - Co je nového u Berušek