Stopovaná ZŠ a MŠ

Zveřejněno: 21. 5. 2019, zapsal: Hana Křejdlová, přečteno: 224x

V úterý  21. 5. si předškoláci a páťáci opět užili společné dopoledne. Páťáci si pro předškoláčky připravili ,, stopovanou“. V ranních hodinách jsme vyrazili do lesa, kde jsme připravili trasu. Trasa byla označena barevnými fábory žluté nebo oranžové barvy. Stanoviště, kde děti plnily úkoly, zářilo oběma barvami. Výchozí místo jsme připravili na křižovatce u Titlů, cíl byl pod Vydřiduchem. Na startu paní učitelka dětem přečetla dopis, který jsme zde zanechali....a stopování nás páťáků mohlo začít. Přestože cestou děti plnily obratnostní a rychlostní úkoly, do cíle došly brzy. Zde na ně čekala paní učitelka, Vendulka, schovaní páťáci a zakopaný poklad. Nebylo to ale jen tak.Předškoláci museli páťáky nejprve všechny najít. Pak teprve mohli hledat poklad. A protože jsou to šikulkové, našli ho brzy. To bylo radosti! Uvnitř ,,truhly“ děti objevily sladkosti, které si odnesly s sebou do školky. Vždyť na ně teprve čekal oběd a ony si dobroty užily až po něm. Ani páťáci nepřišli zkrátka. I na ně čekal schovaný sladký poklad jako odměna za vynikající pomoc a přístup k přípravě ,,stopované“ pro mladší kamarády .

Všichni jsme si dopoledne užili a těšíme se ještě na jedno společné setkání. Tentokrát budeme cvičit na školním hřišti.