MŠ-Berušky navštívily cukrárnu

Zveřejněno: 27. 6. 2019, zapsal: Květuše Hrnčířová, přečteno: 399x

MŠ- Berušky navštívily cukrárnu

Návštěva cukrárny 
S dětmi jsme navštmívily cukrárnu.Paní prodavačka a dvě babičky děti velmi chválily,že jsou hodné a slušné. Děti si vybraly zmrzlinu dle své chuti  a náležitě si jí vychutnaly.Od hodné paní prodavačky pak všichni dostali lízátko. Také jsme ve školce cestovali za zvířátky do Afriky a Austrálie. Předškoláci nám připravili krásnou překážkovou dráhu. Děti,které chodí na flétnu nám  krásně zahrály.Ještě nás  čeká diskotéka a loučení. S Ivankou děkujeme všem  rodičům za skvělou spolupráci a milá slova.
 Děkujeme paním kuchařkám,paní školnici,paní uklízečce,paní vedoucí a paní ředitelce.
Krásné léto plné pohody všem přeje Jana Černá a Ivanka Tesařová.

 

file icoMŠ-Berušky navštívily cukrárnu.zip