Mikulášská nadílka 2019 v ZŠ

Zveřejněno: 7. 12. 2019, zapsal: Jana Šopejstalová, přečteno: 343x

Rok se s rokem sešel a ve škole se zase objevili čerti. Tedy ne ti naši obvyklí, které potkáváme ve třídách každý den, ale tentokrát měli opravdu rohy a s nimi šel Mikuláš a andělé. Nadílku si samozřejmě zasloužili všichni, ale v každé třídě bylo nějaké překvapení. Prvňáčci jsou letos drsňáci – nikdo neplakal a hned poté, co zazpívali Pec nám spadla, se vrhli na své balíčky. U druháčků už byly slzičky – samozřejmě u nejhodnější holčičky. Paní učitelka vzala do ruky kytaru a děti pro Mikuláše zazpívaly vánoční písničku. U třeťáčků si připravili básničku o andělích, která všem vykouzlila úsměv na rtech. Nikdo neplakal, možná se někdo trochu bál.  A čtvrťáci si to letos nejvíc užili, čerti jim lítali po třídě až chlupy lítaly, a zazpívali si s celou pekelnou partou, Mikulášem i anděly. Myslím, že se nám mikulášská nadílka zase povedla a velkou zásluhu na tom mají páťáci, kteří si ji pro nás připravili. A rodičům patří velký dík za skvělé kostýmy.