MŠ-Motýlci-konec roku

Zveřejněno: 20. 12. 2019, zapsal: Květuše Hrnčířová, přečteno: 123x

MŠ-prosinec u motýlků

V naší třídě jsme v úterý 11.12. přivítali rodiče i prarodiče. Děti předvedly pásmo písní a básní s čertovskou tematikou. Ve druhé polovině prosince jsme si konečně začali užívat předvánoční atmosféru. Vyráběli jsme přáníčka, ozdůbky a vánoční dekorace. Vyvrcholením bylo odoledne 17.12. , kdy jsme si společně s maminkami vyrobili ozdůbky a vánoční dekorace. Děti pomáhaly Ježíškovi třídit dárečky podle tvaru a dozvěděly se mnoho o jeho životě. Po Vánocích budeme pokračovat společně se Třemi krály. 

Děkujeme rodičům a dětem za milé dárečky a přejeme všem klidné prožití Vánočních svátků, mnoho zdraví a štěstí v roce 2020. 

file icoMŠ-Motýlci-akce s rodiči.zip file icoMŠ-Motýlci-vánoční nadílka.zip