MŠ-prosinec u Včeliček

Zveřejněno: 21. 12. 2019, zapsal: Květuše Hrnčířová, přečteno: 185x

MŠ- Prosinec u Včeliček

Poslední dva týdny jsme se s dětmi připravovali na Vánoce. Připomínali jsme si vánoční zvyky a tradice. Pokusili jsme si navodit příjemnou atmosféru a při té příležitosti jsme si ukázali pohádku jako ukázku rozdílu mezi dobrem a zlem. Ukázali jsme si, že k sobě musíme být všichni ohleduplní. Doba předvánoční byla spjata s vánočním zpíváním, vystupováním a tvořením. Navštívili jsme kamarády z 1. třídy ZŠ a společně jsme tvořili „vánoční svíčky.“ Vystupovali jsme ve školce na besídce pro rodiče, kde děti zahrály úžasnou hudební pohádku O Sněhurce, zpívali jsme pod Vánočním stromem a také v domově s pečovatelskou službou. Děti si domů odnesly vánoční výrobky a dokonce nám nadělil ježíšek, a tak si děti mohly hrát s novými hračkami