MŠ-Berušky-leden

Zveřejněno: 20. 1. 2020, zapsal: Květuše Hrnčířová, přečteno: 382x

MŠ- Berušky

 Začátek ledna byl ve třídě „BERUŠEK“ plný novinek. Tou největší bylo pro naši třídu uvítání 3 nových kamarádů a musím všechny děti pochválit, protože se toho ujaly velice citlivě. Ukázaly jim například všechny nové hračky, které nám nadělil Ježíšek, společně s paními učitelkami pomohly malé kamarády provést některými ze základních pravidel třídy a to nejkrásnější bylo, že si s nimi hned od prvního dne začaly hrát a tím novým kamarádům ukázaly, že školka je moc příjemné místo kam mohou rádi chodit.

Samozřejmě jsme také hodně pracovali, vystřihovali jsme, lepili, zdobili, zpívali, házeli, vyprávěli celou větou, cvičili na překážkové dráze, koulovali paní učitelku, stavěli sněhuláka (papírového) a dokonce jsme si užili i divadélko. Nástěnky jsou plné krásných výtvorů Vašich dětí…..

file icoMŠ-Berušky-leden1.zip