MŠ-Motýlci čekají na Mikuláše

Zveřejněno: 6. 12. 2020, zapsal: Květuše Hrnčířová, přečteno: 122x

MŠ-Motýlci čekají na Mikuláše

Motýlci prožívali advent a čekání na Mikuláše aktivně. Děti procvičovaly grafomotoriku a kreslily čertovi peklo. Také jsme plnili úkoly z adventního kalendáře : básnička pro Mikuláše, čertí masáže a taneček, cvičení s uhlím a míčky, výroba čerta, pojmy nahoře, dole, před a za, skákání v pytli atd. Děti pracovaly s těstem a vykrájely si perníčky. Spoustu jsme toho spolu vyrobili a když odešel Mikuláš, tak jsme si povídali o přicházejících Vánocích. Jaká máme přání a poslechli jsme si koledy, které se budeme učit. Bude nás čekat vyrábění, zpívání, nadílka a vánoční hostina. Těšíme se , že si spolu užijeme sváteční pohodu a těšení. Děti jdou do všech činností, které pro ně připravíme s chutí a nadšením. A to nás velmi těší.:-)

file icoMŠ-Motýlci čekají Mikuláše1.zip