Mimořádné dny volna 21. - 22. 12 2020

Zveřejněno: 15. 12. 2020, zapsal: Iveta Vodičková, přečteno: 94x

Vážení rodiče,

v pondělí a úterý 21. a 22. prosince v souvislosti s opětovným zpřísněním protiepidemických opatření ministr školství R. Plaga vyhlásil pro ZŠ tzv. dny boje proti covidu. Prodlouží se tedy vánoční prázdniny a posledním dnem výuky před prázdninami bude pátek 18. prosince. V provozu nebude ani školní družina.
Podle informace MŠMT budou moci rodiče dětí příslušného věku čerpat 21. a 22. prosince ošetřovné.

Vánoční prázdniny končí nedělí, výuka začíná opět v pondělí 4. ledna 2021 - předpokládáme, že ve stejném režimu jako nyní, nicméně bude záležet na aktuálním stupni protiepidemických opatření. Budeme vás před koncem prázdnin informovat.

Přeji vám za celý kolektiv školy krásné svátky plné klidu a rodinné pohody a především pevné zdraví

Mgr. Iveta Vodičková

ředitelka školy

file ico Usnesení vlády (214,8 KB)