MŠ-Brzy přijde Ježíšek-Berušky

Zveřejněno: 18. 12. 2020, zapsal: Květuše Hrnčířová, přečteno: 78x

MŠ-Brzy přijde Ježíšek-Berušky

Ve třídě Berušek se toho hodně událo. Nejprve jsme vyhodnotili soutěž, do které se zapojili i rodiče - " O nejatraktivnějšího dráčka ve třídě Berušek ". Pochvalný list obdrželo několik dětí, ale všichny děti byly odměněny sladkou odměnou. Dále jsme každý den vyráběli vánoční stromečky, ryby a přáníčka. Užívali jsme si vánoční pohody, vánočních koled, básniček, pouštěli jsme skořápky, krájeli jablíčka. Na " Vánoční besídku " se na  Berušky přišla podívat paní ředitelka Mgr.I. Vodičková. Rodiče s dětmi vyráběli Andílky pro dědečky a babičky z DPS Holoubkov. Nejvíce jsme si užili vánoční nadílku a mlsání cukroví, které dětem napekly maminky.  Přejeme Vám krásné a pohodové Vánoce, hodně zdraví  do nového roku 2021. 

file icoMŠ-Berušky a Vánoce.zip