MŠ-Motýlci čekají na Ježíška

Zveřejněno: 18. 12. 2020, zapsal: Květuše Hrnčířová, přečteno: 89x

MŠ-Motýlci čekají na Ježíška

Motýlci si krátili čekání na Ježíška vyráběním a plněním úkolů z adventního kalendáře. Děti si nejvíce procvičily jemnou motoriku, koordinaci ruky a oka a výtvarný cit. Naučily se básničku, vánoční koledy a rozkrojili jsme si jablíčko. Byla tam hvězdička z které měly děti velikou radost. Prozradili jsme si vánoční přání, popovídali o Ježíškovi. A dostali jsme krásné dárky. Než Ježíšek zazvonil bylo veliké a zvědavé těšení. Děti se na tento den krásně oblékly, moc jim to slušelo. Holčičky si užívaly panenky a dřevěný domeček a kluci zas dřevěnou dráhu s autíčky a spousty dalších hraček. Maminky napekly výborné a krásné cukroví, a tak jsme si udělali hostinu s čajíčkem. Pro paní kuchařky a pro paní školnici děti vyrobily vánoční přáníčka a také jsme byli dát do lesa dobroty pro lesní zvířátka.
Přejeme dětem a rodičům krásné Vánoce a pohodový nadcházející rok 2021.
Budeme se na vás těšit - Jana, Katka, Ivanka.

file icoMotýlci čekají na Ježíška.zip