MŠ-Vánoční prosinec ve Včeličkách

Zveřejněno: 18. 12. 2020, zapsal: Květuše Hrnčířová, přečteno: 105x

MŠ- Vánoční prosinec ve VČELIČKÁCH.

S radostí jsme vykročili do jednoho z nejkrásnějších období celého roku, do doby vánočního těšení, radosti, vzpomínek, dobrých skutků a povídání o milované rodině. Celým blokem nás provázely vánočně motivované pohádky a protože i všechny naše činnosti souvisely s vánočními přípravami, byly děti úžasné a pracovaly s velkou chutí. Vyráběli jsme přáníčka pro svou milovanou rodinu, betlémek, ozdoby, anděla, pomocí vánočních světýlek (schema) jsme procvičili logiku, prostorovou orientaci a pracovali jsme i na sluchovém vnímání, souvislém vyprávění, paměti a nezbytné grafomotorice včetně předchozích cviků k uvolnění celé paže a správného úchopu (nově se snažíme odstranit přílišný tlak na hrot tužky). Za vynikající práci jsme se odměnili bohatou vánoční nadílkou a několika denní degustací cukroví, které nám připravily naše úžasné maminky…Moc děkujeme a přejeme hodně moc štěstí i zdraví 

file icoMŠ-Vánoce u Včeliček.zip