MŠ-Motýlci si hrají s ježkem

Zveřejněno: 9. 10. 2021, zapsal: Zuzana Holubjaková, přečteno: 69x

Motýlci se tentokrát sešli ve třídě ve větším počtu, a tak bylo mnohem veseleji. Děti se pomocí her učí znát základní barvy, daří se jim i uklízení hraček na své místo. Společně zdravíme každého, kdo pracuje ve školce i mimo ni. Máme radost na vycházce, když potkáme kamarády ze Včeliček a Berušek, ale úplně nejraději pozorujeme mourovaté kočičky z okolí. Děti již umí spoustu písniček, které si prozpěvují ve třídě i při pobytu venku. Pomocí obrázků rozvíjíme slovní zásobu, deskovými hrami i skládačkami posilujeme logické uvažování. Pracujeme na rozvíjení grafomotoriky a jemné motoriky. Děti v uplynulých dnech vyráběly ježky, housenku i společný strom. Máme velikou radost, že se do všech nabízených činností pouštějí s radostí a zvídavostí.

file icoMŠ-Motýlci si hrají s ježkem.zip