Hygienická opatření

Zveřejněno: 9. 3. 2020, zapsal: Iveta Vodičková, přečteno: 150x

Vážení rodiče,

s ohledem na preventivní opatření přijímaná v ČR kvůli koronaviru všechny žádáme, aby byli odpovědní a ohleduplní, do školy i školky neposílali děti, které nejsou zcela zdravé, sledovali aktuální doporučení hygieniků a řídili se jimi.

Ve škole i školce zvyšujeme hygienická opatření, děti jsou třídními učitelkami opakovaně poučovány o nutnosti zvýšené osobní hygieny, ve škole i školce je prováděn pravidelný úklid desinfekčními prostředky.  

O aktuální situaci ve vztahu ke škole Vás budeme informovat na školním webu.

Děkujeme Vám za zodpovědný přístup k dané situaci.

Za kolektiv ZŠ a MŠ Holoubkov

Mgr. Iveta Vodičková

ředitelka školy

V současné chvíli platí následující:
file icoStátem nařízená opatření.pdf