MŠ-Výtvarná soutěž MOJE RODINA

Zveřejněno: 22. 6. 2020, zapsal: Květuše Hrnčířová, přečteno: 508x

MŠ - výtvarná soutěž v MŠ

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ „MOJE RODINA“

Na konci března tohoto roku, v době, kdy byla mateřská škola uzavřena z důvodu pandemie, jsme pro naše děti vyhlásili výtvarnou soutěž. Děti měly namalovat jeden obrázek na téma "MOJE RODINA". Výtvarná technika byla libovolná, formát A4 či A3 a fantazii se meze nekladly.

Původně se obrázky měly vyvěsit na chodbách školky a samotní rodiče je měli po znovuotevření školky obodovat. Tuto část  jsme však museli změnit neboť, jak víte, prostory školky jsou pro rodiče  až do 30.6.2020 z důvodu přísných hygienických opatření uzavřeny.

Proto jsme se dohodly, že obrázky Vašich dětí, ohodnotíme my, paní učitelky. A tak se stalo.

Soutěže se tedy nakonec účastnilo 14 dětí.

Bylo to velmi těžké rozhodování, protože všechny obrázky jsou krásné, a tak jsme se nakonec rozhodly odměnit všechny děti, které se soutěže účastnily. GRATULUJEME A MOC DĚKUJEME VŠEM DĚTEM I RODIČŮM!!!

Odměny na děti čekají ve školce a rodiče si je mohou vyzvednout do 26.6.2020. PO TELEFONICKÉ ČI E-MAILOVÉ DOMLUVĚ SI S PANÍ UČITELKOU UPŘESNĚTE DEN A ČAS VYZVEDNUTÍ, DĚKUJEME!!!