MŠ-Sportovci Motýlci

Zveřejněno: 14. 2. 2021, zapsal: Květuše Hrnčířová, přečteno: 190x

MŠ-Sportovci Motýlci

Tento týden se Motýlci věnovali zimním sportům. Všichni už vědí, že na lyžích se dá jezdit, běhat, ale také skákat. Při skocích a piruetách krasobruslařů se jim tajil dech.  Fandili také snowboardistkám, aby dokončily rychlou jízdu bez pádu. Užili si mrazivou procházku a když byla zima příliš velká, vyzkoušeli si závody na lyžích i krasobruslařské prvky v teple své třídy. Při výtvarných a grafomotorických pracích si procvičili především správný úchop tužky a jemnou motoriku. Náležitě si společně užili všechny hračky ve školce. Delší čas strávený ve třídě si zkrátili sledováním pohádky "Jak Pejsek a Kočička psali dopis dětem". Na závěr sportovního týdne si za odměnu každý nakreslil svoji medaili.  

file icoMŠ-Motýlci sportují.zip