Možné uzavření MŠ a ZŠ

Zveřejněno: 26. 2. 2021, zapsal: Iveta Vodičková, přečteno: 254x

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že vláda ČR avizovala plánované uzavření všech mateřských i základních škol od 1.března 2021 na dobu minimálně 3 týdnů, připravujeme na tuto situaci i naši mateřskou školu a žáky 1. a 2.třídy školy základní.

Děti z 1. a 2. třídy školy si dnes domů nesou všechny učebnice a sešity. Paní učitelky všem rozešlou týdenní plány a rozvrh distanční výuky. Pro žáky 3. - 5. třídy se nic nemění, nadále pokračuje distanční výuka.

Pokud dojde i k uzavření mateřských škol, na distanční výuku přejde i třída předškoláků – informaci opět dostanete na vaše kontaktní maily od paní učitelek.

Vzhledem k tomu, že stále není jisté, zda k uzavření škol a školek k 1.3.2021 skutečně dojde, sledujte prosím web školy a svůj mail. Informace zveřejníme hned, jakmile dostaneme závazné vyjádření ministerstva školství.

Děkuji za pochopení a přeji  všem především pevné zdraví

 

Mgr. Iveta Vodičková

ředitelka školy