MŠ-Hravá povolání u Motýlků

Zveřejněno: 5. 6. 2021, zapsal: Květuše Hrnčířová, přečteno: 191x

Hravá povolání u Motýlků 

V uplynulých dnech se Motýlci seznámili s různými profesemi. Stavěli zeď jako zedník. Pekli housky, vařili a vyráběli kuchařské čepice jako pekaři a kuchaři. Aby jim šla práce lépe od ruky, zpívali si pekařskou písničku. Ve druhém týdnu hasili oheň s hasiči. Při hasičském cvičení zkoušeli svoji sílu a obratnost. Na konci týdne se seznámili s prací listonoše. Skvěle se pobavili u sledování pohádky s Pošťákem Patem. Hravě zvládli úkoly na stezce Sokolíka Pepíka a pochutnali si na sladké odměně. Paní učitelka Jana dětem každý den četla příběhy z knížek, které si sami donesly. Díky krásnému počasí si Motýlci užili delší procházky i atrakce na hřišti u školky.

file icoPovolání Motýlci.zip