MŠ-Motýlci a Indiáni

Zveřejněno: 2. 7. 2021, zapsal: Květuše Hrnčířová, přečteno: 173x

MŠ- Motýlci na výletě

Posledních 14 dnů ve školce si Motýlci skvěle užili. Nejdříve se vydali na cestu do Afriky, kde poznali spoustu divokých zvířat. Za použití různých výtvarných technik si vyrobili mnoho krásných barevných zvířátek.

Druhý týden zahájili Motýlci výpravu na piknik. Barevné fáborky nás zavedly do lesa, kde na nás čekalo několik úkolů. Všechny děti je hravě zvládly. Navlékly korále pro princeznu, vyčistily čarodějnici znečištěný les a na konci cesty objevily poklad. To bylo radosti! Po náročné cestě si skvěle pochutnaly na pikniku.

Zbytek dnů si děti hrály na Indiány. Tvoření čelenek a dalších indiánských výrobků děti velice bavilo. Poslední rozloučení se školkou před prázdninami proběhlo díky této tématice velice radostně.

file icoMotýlci v červnu.zip