MŠ-Berušky a lesní zvířátka

Zveřejněno: 22. 11. 2021, zapsal: Zuzana Holubjaková, přečteno: 123x

Před uzavřením MŠ jsme s Beruškami zahájili nový blok s názvem Voda a věnovali jsme se prvnímu podtématu s názvem Halí, belí, zvířátka. Cílem tohoto podtématu bylo přiblížit dětem, jak se lesní zvířata chystají na zimu, jak si připravují svá doupátka k zimnímu spánku. Děti se dozvídaly mnoho informací o volně žijících zvířatech, hrály si na ně a také tvořily. Zahájili jsme projekt s názvem Čtenářská dílna, ve kterém se děti učí lásce ke knihám a rozvíjí se v oblasti předčtenářských dovedností.

Nyní děti tvoří doma, zaslali jsme jim pracovní listy a návrhy k dobrovolným aktivitám tak, aby si trochu zpříjemnily dobu mimo školku. Všem přejeme mnoho zdraví a těšíme se na brzké setkání!

file icoMŠ-Berušky a lesní zvířátka.zip