MŠ-Motýlci a den sv. Martina

Zveřejněno: 22. 11. 2021, zapsal: Zuzana Holubjaková, přečteno: 122x

V uplynulém bloku jsme si s dětmi povídali o lesních zvířátkách. Děti je poznávaly na obrázcích, třídily je do skupinek a ani hádanky jim nedělaly problém. Na den sv. Martina nám ve třídě trochu nasněžilo a děti si při činnostech procvičily orientaci v prostoru a jemnou motoriku. Za doprovodu hudby jezdily na koni (židli) a pomocí ozvučných dřívek znázorňovaly zvuk podkov. Dokonce jsme si vyrobili svatomartinskou husu z papíru.

V třídě jsme si také vyzkoušeli nový projekt s názvem Čtenářská dílna. Děti si do školky donesly své oblíbené knížky, které s radostí představily svým kamarádům. Učili jsme se, jak zacházet s knihou a jak opatrně obracet stránky.

file icoMŠ-Motýlci a den sv. Martina.zip