MŠ-Motýlci jedou za teplem

Zveřejněno: 2. 7. 2022, zapsal: Zuzana Holubjaková, přečteno: 103x

V posledním bloku tohoto školního roku jsme se vydali s Motýlky za teplem. Děti se seznámily s dopravními prostředky a už ví, které jezdí po silnici, po kolejích, které létají na nebi a které plují po vodě. Dokonce si na ně i zahrály a proběhly překážkovou dráhu. Také jsme si povídali o tom, co nás čeká o letních prázdninách a jaké dobrodružství můžeme zažít. Děti byly seznámeny s bezpečností a tím, jak se mají chovat při přecházení silnice nebo při kontaktu s cizími lidmi. Už nám nebrání nic k tomu, abychom se rozjeli po všech zajímavých místech naší krásné země a užili si teplé počasí.

Chtěli bychom poděkovat všem rodičům za příjemnou spolupráci a jejich důvěru v nás. Děkujeme i za úžasné a originální dárečky, kterých si moc vážíme. Děkujeme také našim kamarádům z Berušek i Včeliček za nová přátelství, děkujeme kolegyním ze školy za jejich péči o naše Motýlky a v neposlední řadě paním uklízečkám za jejich pečlivost při úklidu i paním kuchařkám za jejich výtečné dobroty.

Přejeme všem přátelům naší mateřské školy příjemně strávené letní prázdniny a těšíme se brzy na viděnou! 

file icoMŠ-Motýlci jedou za teplem.zip