MŠ-Včeličky navštívily Divoký západ

Zveřejněno: 2. 7. 2022, zapsal: Zuzana Holubjaková, přečteno: 84x

Třída Včeliček se v posledních dnech školky ocitnula na Divokém západě mezi kovboji a indiány. Při hře na kovboje si děti vyrobily kovbojský klobouk, poslechly si poustavou přednášku o plazech, okovaly podkovu a vymodelovaly kaktus. Také si vyzkoušely soutěže, kdy měly za úkol přelévat vodu v kelímkách, jezdit na koních, házet na cíl a dojit kravičku. Zastavili jsme se také u školáků na hřišti ZŠ, kde jsme si zasportovali s dětmi z páté třídy. Povedlo se nám též umístit do místního obchodu tablo budoucích školáčků. A i když se s námi počasí moc nemazlilo, dostali jsme se až k indiánům. Děti si vyrobily náčelnici kmene Odvážnou včelu, se kterou pak pomocí stříhání, barevných fixů a tiskání vytvořily krásná indiánská trička, k nim náhrdelník a čelenku. Takto oblečení jsme vyrazili na dobrodružnou výpravu k místnímu rybníku, kde jsme pozorovali vodní zvířátka a hráli různé hry. Nakonec byli indiáni odměněni zmrzlinou a "řádem" odvážné včely (kolíček se včeličkou). 

Na úplný závěr chceme poděkovat všem rodičům za celoroční spolupráci, vstřícnost a dárečky, které nám udělali neskutečnou radost a nebudeme si lhát, ukápla nám spousta slziček. Přejeme krásné prázdniny bez úrazů a můžeme prozradit, že Vás na emailu v budoucích dnech bude čekat ještě jedno VELKÉ překvapení. 

 

file icoMŠ-Včeličky navštívily Divoký západ.zip