Den her - rakety

Zveřejněno: 18. 9. 2022, zapsal: Jana Šopejstalová, přečteno: 136x

V úterý to v naší třídě žilo! Přišel za námi Honza Vodička a přinesl s sebou plnou tašku her. Rozdělení na skupinky jsme byli v okamžiku, a pak už to jelo -  jedna hra za druhou. Pravidla jsme pochopili rychle, co jsme nepobrali, to jsme si domysleli. Po dvou hodinkách se nám ani nechtělo hry uklízet, ale Honza nás nalákal na rakety. Z PET lahve a lepenky si každý z nás udělal svou raketu a už jsme se hnali ven, že budeme startovat. AHA – chybělo nám palivo.  Tak zase úprk zpátky, do rakety jsme načepovali vodu a hurá na hřiště k rybníku. Honza totiž tvrdil, že rakety dokážeme odpálit na pěkně velkou vzdálenost a hřišťátko u školy na to nestačí. To se hned s první raketou báječně povedlo. Rakety lítaly po celém hasičském cvičišti a my si to perfektně užili!