MŠ-Lampionový průvod s uspáváním broučků

Zveřejněno: 24. 11. 2022, zapsal: Zuzana Holubjaková, přečteno: 293x

Ve středu 16. 11. 2022 jsme pro rodiče a děti uspořádali Lampionový průvod, při kterém jsme uspali broučky a zamkli les. Společně jsme se od školky vydali v hojném počtu směrem k lesu a na cestu jsme si posvítili krásnými barevnými lampiony. Na konci cesty děti s překvapením narazily na skřítka Podzimníčka, který sídlí v našem holoubkovském lese. Uložili jsme k němu do mechu vyrobené broučky z kamínků a pověděli jim naučenou básničku. Abychom uspali před zimou i ostatní broučky z lesa, zazpívali jsme si společně Mravenčí ukolébavku a potichu se odebrali zpátky ke školce v doprovodu skřítka.

I když nám počasí moc nepřálo, akce se velmi vydařila a my vám mnohokrát děkujeme za účast.

file icoMŠ-Lampionový průvod s uspáváním broučků.zip