MŠ-Včeličky a zvířecí pelíšky

Zveřejněno: 24. 11. 2022, zapsal: Zuzana Holubjaková, přečteno: 301x

Včeličky se vydaly do lesa a to ve třídě, ale i při vycházce ke krmelci, kam jsme nesli dobroty pro zvířátka. Povídali jsme si o tom, jak zvířátka vypadají, kde mají své pelíšky, poslouchali zvuky, modelovali jsme a pohráli jsme si v krabici plné přírodnin s figurkami zvířat. Nohy a tělo jsme si promasírovali při překážkové dráze a chůzi po masážním chodníčku. Učili jsme se naslouchat kamarádovi při čtenářské dílně, pracovali jsme s pohádkou Mášenka a tři medvědi (rozeznávání malý, větší, největší na dotykové televizi), a také jsme oslavili svátek sv. Martina, kdy se děti učily stavět komíny. Ranní centra a aktivity byly zvoleny především na procvičení jemné motoriky a spolupráce. 


file icoMŠ-Včeličky a zvířecí pelíšky.zip