MŠ-Čertování u Motýlků

Zveřejněno: 2. 12. 2022, zapsal: Zuzana Holubjaková, přečteno: 59x

Naši malí Motýlci měli napilno. Vše začalo hned v pondělí, kdy proběhla keramická dílna. Děti dorazily v plném počtu, a tak budou všechny domovy našich Motýlků vyzdobeny krásnou vánoční dekorací. Následovalo vánoční focení, a také za námi přijelo divadýlko. Neboť nás brzy navštíví Mikuláš s čertem a andělem, naučily se děti písničky o Mikuláši a čertovi, prošly si překážkovou cestu do pekla, pomáhaly čertům vařit pekelnou polévku, dokonce se schovávaly v čertově pytli a užily si přitom spoustu legrace. Čertovsky zaměřené byly i grafomotorické úkoly a tvoření. Motýlci také pomohli s výrobou betlému do obchodu Coop. Nyní už se děti těší na vánoční besídku a zpívání pod vánočním stromem.

 

file icoMŠ-Čertování u Motýlků.zip