MŠ-Berušky dovádějí na sněhu

Zveřejněno: 15. 2. 2023, zapsal: Zuzana Holubjaková, přečteno: 71x

Zima je v plném proudu a třída Berušek se s chutí pustila do tématu zimních sportů a radovánek. Povídali jsem si o tom, jaké známe zimní sporty, jaké pomůcky k nim potřebujeme a o bezpečnosti při dovádění na sněhu i ledu. Na interaktivní tabuli jsme procvičovali grafomotoriku, na pracovních listech jsem rozvíjeli pravolevou orientaci a rozhýbali jsme tělo při pohybových hrách. Lyžovali jsme na lyžích (na koberci), hráli hokej a trefovali jsme se hokejkou do míčku, vyráběli jsme brusle z papíru. Děti nejvíce zaujal kouzelný pokus s vodou, při kterém nakreslily tajný obrázek, který se nám po namočení objevil. Máme za sebou keramickou i čtenářkou dílnu a nyní se moc těšíme na Karneval!

 

file icoMŠ-Berušky dovádějí na sněhu.zip