MŠ-Sportovci Motýlci

Zveřejněno: 28. 2. 2023, zapsal: Zuzana Holubjaková, přečteno: 46x

Uplynulý blok Motýlci zahájili keramickou dílnou. Vyrobili si krásnou dekoraci, která jim bude moci ozdobit třeba pokojíček. Poté následovaly dny plné zimních sportů. Počasí nám bohužel nepřálo, ale to nám nevadilo. Užili jsme si závody na lyžích ve třídě, stejně jako koulovanou. Na interaktivní tabuli jsme sledovali krasobruslaře, hokejisty, lyžaře a povídali jsme si, jaké oblečení a vybavení ke sportu potřebují. Také už víme, že se na lyžích může jezdit, běhat i skákat. Třídnímu maňáskovi jsme poradili, jak se vhodně obléci v zimě. V pátek jsme se převlékli do veselých masek a užili si karneval. Nejprve jsme ve třídě plnili veselé úkoly a poté jsme se přesunuli do třídy Včeliček, kde jsme si zatančili s dětmi z celé školky. 

file icoMŠ-Sportovci Motýlci.zip