MŠ – Konec října u pilných Včeliček

Zveřejněno: 27. 10. 2023, zapsal: Tereza Raizerová, přečteno: 113x

MŠ – Konec října u pilných Včeliček

Naše – Vaše dětičky včeličky velmi pilně pracují. V druhé polovině října toho děti opravdu hodně udělaly a prožily.

Udělali jsme: grafomotorické listy, které nám zlepšují koordinaci ruky a oka a bystří naši mysl, dokreslovali jsme chybějící půlku ovoce, hodně jsme také stříhali nůžkami, modelovali jsme, tvořili skřítky a broučky z listí a také jsme pracovali na interaktivní tabuli. Měli jsme čtenářskou dílnu, při které jsme si povídali o námi donesených knihách.

Samozřejmě nezapomínáme ani na pohyb: cvičíme při rytmických písničkách, děláme různé rozcvičky a hbitě zvládáme překážkové dráhy. Nechybí ani krásné podzimní procházky po okolí mateřské školy. Nejvíce nás při jedné procházce lesíkem zaujala srnka, kterou jsme všichni s úžasem a v tichosti pozorovali.

Ještě jsme popřáli našemu kamarádovi Lukáškovi k svátku. Navštívilo nás dětské divadélko KOLEM a ukázkově jsme zvládli i naše focení, při kterém nám to všem ohromně slušelo.

file icoMŠ – Konec října u pilných Včeliček.zip