MŠ - Teplomilný hmyz a Motýlci

Zveřejněno: 23. 6. 2024, zapsal: Tereza Raizerová, přečteno: 57x

Teplomilný hmyz a Motýlci

Konečně tu máme krásné počasí a právě to nám pomohlo k tomu, abychom si dokonale užili jeden z posledních bloků letošního školního roku: Teplomilný hmyz. Jak už plyne z názvu, předchozí dva týdny patřily broučkům a jejich pestrému životu. Víme, jak se klube motýl (pantomima), umíme napodobit pohyby broučků, hrát s nimi různé pohybové hry, zpívat o nich a malovat je, víme, kde je najdeme, jak se k nim chovat a čím jsou nám hmyzáčci užiteční. Velmi podrobně jsme nahlédli do jejich světa pomocí lupy a následně popisovali, co jsme vědecky vypátrali...Nechyběly ani úkoly na ICT tabuli či pohádky motivované broučky. Už teď se těšíme na společnou zábavu v posledním týdnu před prázninami.

file icoMŠ - Teplomilný hmyz a Motýlci.zip