Recitace 2020

Zveřejněno: 3. 2. 2020, zapsal: Jana Šopejstalová, přečteno: 347x

Na čtvrtek 30.1. se důkladně připravili všichni recitátoři naší školy, aby svým spolužákům představili krásné básničky. Probíhalo totiž školní kolo soutěže v recitaci, z něhož vzešli kandidáti do okresního kola v Rokycanech. Pro porotu bylo neuvěřitelně těžké vybrat vítěze tří kategorií. Nultá kategorie byla určena pro žáky první třídy. Všichni své básničky uměli perfektně, takže rozhodovaly jen drobné detaily.  Nakonec se porota usnesla, že první místo získá Lukášek Nawrocki a ostatní děti budou na místě druhém. V první kategorii bodovaly děti z druhé a třetí třídy. Nejvíce se básnička povedla Nelince Šobáňové, hned za ní se umístila Kačenka Rejzková a třetí příčku obsadila  Marlen Mandová. Ve druhé kategorii, která se týká čtvrťáků a páťáků, na prvním místě skončila Deniska Valterová a na druhém místě Kačka Gärtnerová, obě z páté třídy, třetí místo vybojovala Anička Novotná ze čtvrté třídy. Vítězové všech kategorií byli bezvadní, velkou pochvalu si ale zaslouží všichni, kteřá překonali strach a nervozitu a předvedli se ostatním.