MŠ-Berušky v prosinci

Zveřejněno: 22. 12. 2021, zapsal: Zuzana Holubjaková, přečteno: 248x

Konečně jsme se sešli opět ve školce. Děti si užívaly společné hry, cvičení se Sokolíkem a sdílely zážitky z mikulášské a vánoční nadílky. Ježíšek na nás ve školce nezapomněl a přinesl nám mnoho hezkých hraček, které udělaly dětem velkou radost. Každý den jsme plnili adventní úkoly  a získávali hvězdičky na Sokolíkově cestě za Vánocemi. Vyráběli jsme přáníčka, ozdůbky a drobné dárečky, poslouchali jsme koledy a seznamovali jsme se s historií a tradicemi Vánoc.

 S dětmi jsme navštívili pana starostu a na Obecním úřadě v Holoubkově jsme si společně zazpívali vánoční koledy. Předali jsme přáníčka a popřáli jsme si hezké Vánoční svátky. 

Berušky přejí všem klidné, pohodové a spokojené Vánoce. Mnoho zdraví, lásky a spokojenosti. 

 

file icoMŠ-Berušky v prosinci.zip