MŠ-Včeličky a adventní těšení

Zveřejněno: 22. 12. 2021, zapsal: Zuzana Holubjaková, přečteno: 237x

Třída Včeliček se těšila na Vánoce a vyprávění o Ježíškovi. Hned po znovuotevření, nás čekalo překvapení v podobě adventních kalendářů, které jsme dostali od Mikuláše. Předvánoční čas nám utíkal rychleji při plnění adventního kalendáře od Sokolíka Pepíka. Plnily jsme různé úkoly jako např. malování andělíčků, skákání přes gumu, válení sudů, kresbu sněhuláčí rodiny a jiné. Vyzkoušeli jsme si zapouštění barev do vody a klovatiny, prostorové stavění vloček, pokus se solí a vyrobili jsme přáníčkyá pro děti a paní učitelky ze ZŠ Holoubkov. Také nám nasněžilo, a tak jsme si mohli pohrát na sněhu a pozorovat vločky. Pod stromečkem nám pak za odměnu nechal Ježíšek spoustu krásných dárků.

 

file icoMŠ-Včeličky a adventní těšení.zip