Projektový týden v 5. třídě

Zveřejněno: 30. 6. 2022, zapsal: Miluše Tichotová, přečteno: 415x

V pondělí ráno jsme si udělali brainstorming a domluvili se na tématech zdravého životního stylu. Jsou to: vyvážená strava, sport a pohyb, pobyt venku, pozitivní emoce a hygiena. Hned poté jsem jedno z témat splnili - děti si připravily zdravý bufet, nejen talíře ovoce a zeleniny, ale i různé pomazánky, saláty...bylo toho požehnaně.

V úterý jsem si užili legraci a pohyb s budoucími prvňáčky na školním hřišti. 

Ve středu jsme se autobusem vypravili do školy v Mýtě, kam někteří/é přechází do 6. třídy. Budoucí třídní učitelka je provedla po škole a seznámili se s novými spolužáky. Domů jsme vyrazili pěšky přes Medový Újezd.

Ve čtvrtek jsme si zahráli discgolf a provětrali koloběžky a in-line brusle na sportovním areálu Ultramarinka v Břasích. 

V pátek, po bruslení na ledové ploše, jsme v závěrečné reflexi zjišťovali, jestli se nám povedla splnit zadaná témata..... a dospěli jsme k závěru, že vrchovatě.