MŠ-Loučení u Berušek

Zveřejněno: 2. 7. 2022, zapsal: Zuzana Holubjaková, přečteno: 546x

Prázdniny již klepou na dveře, ale Berušky jsou stále v plné práci. Poslední podtéma neslo název: "Ten dělá to a ten zas tohle…" S dětmi jsme si povídali o různých povoláních a profesích, zamýšleli jsme se nad tím, čím bychom chtěli v budoucnu být. Děti se seznámily s různými pracovními postupy, nářadím a měly možnost také získat praktické dovednosti a zkušenosti při práci s nářadím. Zakončili jsme celoškolní projekt "Se Sokolem do života", předali jsme dětem odměny a dárky. Je nám líto, že kvůli nepříznivému počasí nemohla proběhnout dlouho připravovaná akce se Sokolíkem, dětmi a rodiči.
Velice děkujeme rodičům našich Berušek za milé dárečky a projevy uznání. Velice si toho vážíme a jsme rády, že jsou děti spokojené. Přejeme všem krásné letní prázdniny, pohodovou dovolenou a těšíme se na brzké shledání.

file icoMŠ-Loučení u Berušek.zip