MŠ-Tři králové u Včeliček

Zveřejněno: 17. 1. 2023, zapsal: Zuzana Holubjaková, přečteno: 277x

V posledních čtrnácti dnech, jsme si povídali o svátku Tří králů a o jejich příběhu a nakreslili jsme si je. Se Sokolíkem jsme vyplnili nové úkoly a protáhli si tak tělo. Děti si vyrobily koruny, zahrály si pohybovou hru Král řekl a naučily se básničku i písničku o třech králích. Svého krále si také postavili na barevnou destičku, přičemž jsme trénovali posloupnost barev a nechyběla ani práce s pojmy malý/velký, vpravo/vlevo/uprostřed. A konečně nás také navštívil Ježíšek s nadílkou, kdy děti dostaly např. zajímavé konstrukční hry, vybavení do domečku, nové vláčky, panenky, malou přibližovací kamerku, kouzelnou Albi tužku i s knížkami a spoustu dalších krásných hraček. 


file icoMŠ-Tři králové u Včeliček.zip