MŠ-Včeličky v pohybu

Zveřejněno: 28. 2. 2023, zapsal: Zuzana Holubjaková, přečteno: 182x

Náš blok byl nazvaný ZEMĚ V POHYBU a podle toho jsme se poctivě po celou dobu řídili. Děti debatovaly na téma zimních sportů, které nás provázely i během všech aktivit. Hráli jsme pantomimu - děti hádaly o jaký sport se jedná, hledaly souvislosti mezi jednotlivými sporty (co k sobě patří a proč?), procvičovaly ramenní kloub při motivovaném grafomotorickém cvičení na velký formát tabule. Také jsme společně oslavili tradiční KARNEVAL, i karnevalové disciplíny byly motivované zimními sporty - děti se jen tak nevzdávaly a bojovaly, jako správní sportovci. Vyzkoušeli jsme si i nové výtvarné techniky a pověděli si o bezpečném provozování sportu. Sportu patřila i naše návštěva ZŠ, kdy s námi kamarádi z 5. třídy plnili cviky z projektu SOKOLÍK, nechyběla ani vybíjená, florbal, fotbal, trampolína a mnoho dalších. Všechny děti se ukázaly, jako výborní sportovci.

file icoMŠ-Včeličky v pohybu.zip