MŠ-Motýlci slaví Den matek

Zveřejněno: 25. 5. 2023, zapsal: Zuzana Holubjaková, přečteno: 258x

Nejlepší na světě jsou maminky, to Motýlci dobře vědí. Proto se naučili zazpívat písničku o mamince a vyrobili jí krásné přáníčko. Povídali jsme si nejen o maminkách, ale i tatíncích a celé rodině. Děti odpověděly na pár otázek o svých rodičích, kteří si mohou zkusit poznat, co o nich jejich dítko prozradilo. Díky hezkému počasí jsme zvládli dlouhou procházku až k Holoubkovské zvoničce. Všechny děti zvládly cestu bez problémů a odměnou jim bylo jablíčko a sušenka. Ve druhém týdnu jsme si povídali o bydlení. Při výrobě domečku jsme si procvičili stříhání a lepení. S kocourkem Montym jsme si procvičili prostorové pojmy (na, pod, vedle, před, za). Každé ráno jsme poctivě cvičili. Prošli jsme si překážkovou dráhu, trénovali házení či převaly a nechyběla ani pohybová průprava zaměřená na nácvik kotrmelce. 

 

file icoMŠ-Motýlci slaví Den matek.zip