MŠ - Seznamování v Motýlcích

Zveřejněno: 17. 9. 2023, zapsal: Tereza Raizerová, přečteno: 211x

Začátek školního roku v Motýlcích tradičně patřil (pro výraznou většinu nově nastupujících dětí) seznamování s prostředím školky a celkovému vyrovnání se s odloučením od rodičů. Pro naše malé kamarády je to opravdu velký krok do nové etapy života, který není snadný pro ně, ani pro jejich maminky a tatínky. Všichni to však zvládli skvěle a to z velké části díky vhodnému přístupu rodičů - za který moc děkujeme.

Děti si každý den hrály, ale už se zvládly seznámit se základními barvami, procvičily zrakové vnímání, pozornost a trpělivost. Také procvičily špetkový úchop při trhání a lepení papíru (motýlci v šatně). Dětem se moc líbila motorická cvičení s překážkovou dráhou, naučily se nové písničky, vítací básničku a procvičily svaly mluvidel. Už ví, jak si půjčit a kam uklidit hračku a mnoho dalšího. Už se moc těšíme na druhou polovinu září ;-)

file icoMŠ - Seznamování v Motýlcích.zip