MŠ - Už jsme ve Včeličkách

Zveřejněno: 17. 9. 2023, zapsal: Tereza Raizerová, přečteno: 226x

Tak už jsme ve Včeličkové třídě. To ten čas ale utíká. Jsme již předškoláci,kteří mají hodně věcí na práci.
Nejprve jsme přivítali novou paní učitelku Alenku,která je moc příjemná a hodná. Máme i nového kamaráda,šikovného Dominika. Ve Včeličkové třídě máme ještě Adámka a Kristýnku,kteří to ve třídě znají a vše nám poradí. A aby nebylo dětí málo,tak na zaměstnání k nám chodí sedm dětí z Berušek.
Některé činnosti jsme dělali ve skupinkách a jiné společně. Učíme se dohromady vše zvládnout a být ve školce rádi. Pracovali jsme s velkou tabulí,modelínou,hmatovým chodníčkem,slovní hrou ,pracovními listy a balančním vozítkem.Učili jsme se počkat, až kamarád domluví, dokončit úkol, vymyslet co chybí na obrázku a spoustu dalšího. Také jsme se vypravili do místního obchodu pro tablo předškoláků. Podívali jsme se tak tam, kde budeme příště na fotkách my. Dbali jsme na bezpečnost při vycházkách a ve třídě. Chviličku bude trvat, než si všem pravidlům přivykneme.
Budeme se těšit co hezkého ve školce zas zažijeme.

file icoMŠ - Už jsme ve včeličkách.zip