MŠ - Berušky létají s větrem

Zveřejněno: 31. 10. 2023, zapsal: Tereza Raizerová, přečteno: 89x

Berušky létají s větrem

V uplynulých dnes se Berušky seznamovaly s přírodním materiálem například při tvoření šnečka z modelíny a kaštanu, při třídění přírodnin, nebo také chůzí bosýma nohama v chodníčku z přírodnin. Nechybělo létání s draky při pohybové hře "na draky". Děti si vyrobily a pestře pomalovaly dráčka z papíru a také se o něm naučily veselou písničku. Při cvičení se Sokolíkem si děti vyzkoušely kutálení míče rukama i nohama, prolézaly komínem a přeskakovaly jej. S dráčky si též procvičily počítání a některé prostorové pojmy. V pondělí 23.10. jsme si společně užili veselé divadlo s pohádkou "Pozor, všude číhá vlk" A nyní nás čekají dny, kdy budeme ukládat zvířátka k zimnímu spánku.

file icoMŠ - Berušky létají s větrem.zip