MŠ - Berušky zkoumají vodu

Zveřejněno: 27. 11. 2023, zapsal: Tereza Raizerová, přečteno: 104x

Berušky zkoumají vodu

V uplynulých dnech Berušky zkoumaly vodu a všechny její podoby. Sledovaly pohádku o koloběhu vody v přírodě, která jim mimo jiné ukázala i to, že se voda musí někdy čistit. V polytechnické dílně si proto sami postavili čističku odpadních vod ze stavebnice lego. Že je voda důležitá pro naše zdraví již Berušky také vědí. Poctivě si nacvičili správný postup mytí rukou. Činnosti byly proloženy veselými úkoly s mráčky a kapičkami nebo s bacily. Pilně probíhala příprava na společnou akci s rodiči - Zamykání lesa. Zpestřením nám bylo povídání s babičkami o jejich dětství a poslech pohádek, které nám přečetly. Náležitě jsme si užili také cvičení v tělocvičně ZŠ.

file icoMŠ - Berušky zkoumají vodu.zip