Masopustní karneval v celé školce

Zveřejněno: 18. 2. 2024, zapsal: Tereza Raizerová, přečteno: 278x

Masopustní karneval v celé školce

To byla sláva! Všechny děti i paní učitelky dorazily na masopust v maskách a všem to moc slušelo. Ve třídách probíhaly různé soutěže a pak se  třídy spojily a všichni si užili společnou zábavu a diskotéku.

U Motýlků byla nejprve přehlídka masek, pak si děti užily překážkovou dráhu, házení na cíl a balanční pomůcky.

Ve třídě Berušek se hrála židličkovaná, děti přenášely balónky pomocí tyček a přemisťovaly míčky pomocí velkých papírových bot. To bylo zábavy!

Ani Včeličky nezůstaly s veselením pozadu. Děti přenášely vajíčka na lžících, kreslily kamarádům na záda prstem i na tabuli a samozřejmě nechyběla ani promenáda v maskách.

Vše vyvrcholilo společnou diskotékou, kde se děti projeli vláčkem po školce a zatančily si na oblíbené písně. Děti se smály a předváděly různé taneční kreace. Paní učitelky se k nim přidaly, ale takové taneční kreace jako děti nezvládly.....

file icoMasopustní karneval v celé školce.zip