MŠ - Teplo rodinného krbu u Berušek

Zveřejněno: 12. 5. 2024, zapsal: Tereza Raizerová, přečteno: 71x

Teplo rodinného krbu u Berušek

V uplynulém bloku jsme si u Berušek povídali o rodině a kdo všechno do ní patří. Napodobovali jsme činnosti, které doma dělají maminky a tatínkové. Povídali jsme si také o emocích, kdy cítíme radost, strach či hněv. Cvičili jsme ve dvojicích a hráli pohybové hry ve třídě i venku. Pracovali jsme se čtverečkovanou podložkou - skládali sudoku a doplňovaly obrázky dle souvislostí. Pracovali jsme s knihami při čtenářské dílně. Nechyběla dílna keramická, kde jsme vyráběli krásně barevné rybičky. Naučili jsme se novou básničku a písničku pro naše maminky k jejich svátku. Každý také svojí mamince vyrobil a zabalil malé překvapení. V ranních centrech jsme si procvičili jemnou motoriku - navlékali jsme korálky a pinzetou přendavali barevné kamínky na předkreslený tvar. Pobyt venku jsme trávili procházkami, hráli jsme si v lese, na hřišti, na pískovišti i na louce.

file icoMŠ - Teplo rodinného krbu u Berušek.zip