Školní výlet druháčci 2018

Zveřejněno: 11. 6. 2018, zapsal: Jana Šopejstalová, přečteno: 320x

Ve čtvrtek 7.6. vyrazili druháčci na školní výlet do Mirákula v Milovicích. Cesta byla sice náročná kvůli množství uzavírek na dálnici, ale Mirákulum bylo skvělé.  Hned jak jsme zabrali nejlepší místečko pod stromem v parku na uložení batůžků, okamžitě  jsme zamířili do areálu vodního světa. Počasí nám bylo nakloněné, takže jsme se dosytnosti zmáchali a ochladili.  A pak už se děti fakt nedaly udržet – užily si od skákání na velké trampolíně, po stezky v korunách stromů, prolézání hradu, šplhání po kuželu, krmení koziček  a nejvíc jekotu se ozývalo z podzemního bludiště. Nezapomněli jsme utratit všechno kapesné za zmrzliny, pizzu a hranolky, takže si myslím, že tato akce byla velmi zdařilá!!! A myslíte, že cestou nazpátek děti v autobuse vysílením padly? Ani náhodou – řešilo se, kdo s kým o prázdninách pojede do Mirákula znovu.