Červen 2018 u prvňáčků

Zveřejněno: 30. 6. 2018, zapsal: Miluše Tichotová, přečteno: 560x

Poslední školní měsíc byl opět rušný. Den dětí prvňáčci oslavili hraním deskových her, malováním na silnici a stavěním domečků pro lesní skřítky. Paní knihovnici ukázali, jak umí dobře číst a tak mohli dostat Knížku pro prvňáčka, kterou si odnesli na prázdniny. Návštěva hasičské stanice v Rokycanech měla velký úspěch. Poprvé se děti zúčastnily projektového týdne. Tento rok byl na téma Ekosystémy. Poslední týden byl ve znamení úklidu, nových učebnic, výletu k Hamerskému rybníku a Zahradní slavnosti, která se musela kvůli nepřízni počasí uskutečnit ve škole. Poslední školní den si žáci odnášeli nejen krásná vysvědčení, odměny, knížky, ale také Prázdninový deník, kam si jistě budou ukládat svá prázdninová dobrodružství.